27.01.2005 Великий бізнес підвищує ефективність своєї благодійної діяльності |
|
ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», структурний підрозділ корпорації «Російський алюміній» створив благодійний фонд «Центр соціальних програм».
Рішення про створення фонду, діяльність якого охоплювала б всі існуючі на сьогоднішній день напрямку благодійної і спонсорської діяльності МГЗ у регіоні, було прийнято акціонерами підприємства в червні 2004 року.
Головна мета створення благодійного Фонду "Центр соціальних програм" – концентрація засобів, що направляються на реалізацію в регіоні соціальних програм, проходження чітким напрямкам і корпоративним пріоритетам РУСАЛу в цій галузі. Створений Фонд і виконує роль експертної ради по оцінці і підтримці найбільш цікавих і обґрунтованих регіональних соціальних проектів.
Директором Фонду призначений Дмитро Мурашко, – лідер молодіжного руху МГЗ. Хоча зареєстрований Фонд порівняно нещодавно, у його активі вже чимало соціально значимих для регіону акцій. Під егідою Фонду "ЦСП" створений і функціонує екологічний загін РУСАЛА, у складі якого вже більш 100 учасників, і на рахунку якого вже ряд конкретних природоохоронних ініціатив і дій. Фондом реалізується регіональна програма "Зробимо життя старих гідним", благодійний проект "Пам'ять", присвячений до 60-річчю Великої Перемоги. На черзі – реалізація програм "Здорова молодь – основа процвітання регіону", "10 класних проектів", будівництво дитячих ігрових площадок.
Зі створенням Фонду "Центр соціальних програм" у Миколаєві Компанія РУСАЛ переходить від фінансування часткового рішення гострих проблем регіону до планомірної підтримки кращих рішень. Це основний принцип благодійної діяльності РУСАЛу в регіонах присутності Компанії. Цілями Фонду залишаються сприяння в поліпшенні якості життя в регіоні, підвищення соціальної активності його населення, розвиток дитячої і молодіжної ініціативи. У числі пріоритетних – сприяння здоровому способу життя, розвиток масових видів спорту; допомога соціально-незахищеним; поліпшення якості освіти; розвиток добровільних рухів; соціальна адаптація до самостійного життя вихованців дитячих будинків; заходи, що сприяють профілактиці асоціального поводження молоді.
Джерело : "Політична Україна"
|